Wynajem PKO

Marta Okoń
Posty: 202
Rejestracja: pn wrz 10, 2018 1:44 pm

Wynajem PKO

Post autor: Marta Okoń » pn paź 01, 2018 11:07 am

Wynajem z finansowaniem przez PKO. Czy warto? Wasze doświadczenia
PKO oferuje możliwość wynajmu długoterminowego samochodu. Oferta skierowana jest zarówno do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak i do tych, którzy prowadzą większe przedsiębiorstwa. Warto zdecydować się na kontakt w sprawie finansowania auta firmowego. Po kontakcie uzyskuje się informacje na temat oferty, na temat możliwości dopasowania oferty do potrzeb przedsiębiorcy.
Jeśli wynajem długoterminowy okaże się być odpowiedni dla Waszej firmy i dopasowany do Waszych potrzeb zawsze warto porównać opinie. Możecie zrobić to między innymi na naszym forum. Jeśli macie wątpliwości prosimy o kontakt z administracją forum. Postaramy się służyć radą i udzielić informacji jakich poszukujecie.
Istnieje też możliwość skorzystania z kalkulatora. Kalkulator pomoże wyliczyć koszty wynajmu długoterminowego. Porównywarka zaś służy do porównania różnych ofert wynajmu długoterminowego.
Jeśli dojdziecie do wniosku, że niekoniecznie interesują Was samochody nowy. Możecie wykorzystać aukcje poleasingowe i tam szukać auta odpowiedniego da siebie.
Niezależnie od tego czy szukacie nowego czy też używanego samochodu zawsze możecie liczyć na pomoc administracji forum oraz użytkowników. Dzięki użytkownikom można porównać opinie na temat ofert różnych firm oraz banków finansujących wynajem długoterminowy. Kontakt z nami pomoże uzyskać najlepsze oferty firm zajmujących się wynajmem długoterminowym.

rudolfczerwonynos
Posty: 46
Rejestracja: śr wrz 26, 2018 11:07 am

Re: Wynajem PKO

Post autor: rudolfczerwonynos » pn paź 15, 2018 11:43 am

tu też miałem autko, w zasadzie bez żadnych problemów, wszystko na czas i tak jak trzeba więc ani dobrze ani źle...
jak dają dobrą ofertę to brać i już


Ostatnio przesunięty w górę pn paź 15, 2018 11:43 am przez: Marta Okoń.

ODPOWIEDZ