Czy miał ktoś problem z firmą leasingową?

Nie wiesz? Pytaj. Luźne tematy i dyskusje, niekoniecznie związane z tematyką forum. Wszystko to co się nie mieści w pozostałych działach.
Rob

Czy miał ktoś problem z firmą leasingową?

Post autor: Rob » czw mar 14, 2019 11:46 pm

Firma leasingowa w której mam auto robi mi jakieś dziwne numery. Twierdzą że nie płacę rat na czas i wypowiadają umowę leasingu. Za wznowienie każą sobie płacić dużą kasę. Ja płacę ratę o czasie ale oni twierdzą że nie dostają przelewów. Jak załatwić z nimi sprawę? Z mojego konta raty wychodzą i mam potwierdzenie na to

zen

Re: Czy miał ktoś problem z firmą leasingową?

Post autor: zen » pt mar 15, 2019 9:55 pm

No to nieźle a kto cię tak załatwił? To jedyne co ci zostaje to jest sąd. Nie będą chcieli ci tego ruszyć rzecznicy zresztą oni się do niczego nie nadają bo tylko dużo gadają. Raczej idź do jakiegoś prawnika i powiedz mu o co chodzi

Tomm

Post autor: Tomm » czw mar 28, 2019 10:59 pm

Kiedyś miałem problem z firmą leasingową i cieszyłem się kiedy się len leasing skończył a teraz stawiam na mniejsze firmy a nie te niby z historią i te reklamowane. Normalna firma to i normalne zasady

Pytajnik

Post autor: Pytajnik » pt kwie 05, 2019 1:02 am

Też słyszałem że te wielkie firmy leasingowe mają takie patenty jak zarobić na ludziach. Często jak się auto bierze w leasing to się własnego prawnika nie pyta czy wszystko jest w porządku tylko się podpisuje. A jak uczy doświadczenie nawet ci których o to nie podejrzewasz będą chcieli cie oszukać

ODPOWIEDZ