Czy przesiedlibyście się do komunikacji miejskiej?

Nie wiesz? Pytaj. Luźne tematy i dyskusje, niekoniecznie związane z tematyką forum. Wszystko to co się nie mieści w pozostałych działach.
Benet

Czy przesiedlibyście się do komunikacji miejskiej?

Post autor: Benet » pn lut 04, 2019 12:40 am

Ponoć samochodów jest za dużo i jeśli dbasz o ekologię to trzeba jeździć rowerem albo przesiąść się do komunikacji publicznej. Co o tym myślicie? Jesteście ekologiczni?

zibi

Re: Czy przesiedlibyście się do komunikacji miejskiej?

Post autor: zibi » pn lut 04, 2019 11:44 pm

Ludzie jak ich zaczepi kamera tv na ulicy to by się wszyscy przesiedli do komunikacji miejskiej i każdy dba o ekologię :D Jakbym czerpał wiedzę z tv to bym się wstydził że ja nie dbam o ekologię :lol: Trzeba być praktyczny. Auto to wygoda i wcale nie w każdym miejscu nawet w mieście jest ta komunikacja miejska dostępna. Unia już o ekologię najbardziej dba :lol: Samochody to by pewnie zlikwidowali i będziemy szczęśliwsi

Oko

Post autor: Oko » czw lut 21, 2019 9:43 pm

Do miejskiej to pewnie nie ale na rower czemu nie? Ludzie jeżdżą nawet w zimie chociaż ja się im trochę dziwię. W moim mieście jest bardzo wielu rowerzystów. W firmie do pracy dojeżdża tak kilka osób ale to raczej nie ekologia tylko to są fani sportu i dla nich auto to jest rzecz dla starszych i grubych ;)

Kopry

Post autor: Kopry » pn lut 25, 2019 12:53 am

Gdybym jeździł tylko na jednej trasie i ta trasa byłaby znaną mi już bym miał obliczony czas to pewnie bym zrezygnował z auta bo w mieście są trasy które tramwaj robi szybciej niż auto ale wcale tych tras nie ma dużo. Ja jeżdżę dużo więc nie ma szans na to że komunikacji miejska mi pomoże. Nie mówię że jest niepotrzebna ale dla niektórych bez auta nie da rady

piecdwajeden

Post autor: piecdwajeden » wt lut 26, 2019 9:11 pm

Kiedyś się jeździło i nie było tragedii ale teraz nie mam czasu na takie zabawy. Komunikacja miejsca jest dla tych którzy się nie śpieszą a nie dla kogoś kto ma za mało czasu. Auto ułatwia zycie na pewno

Bafty

Post autor: Bafty » śr mar 20, 2019 12:44 am

Jakby komunikacja miejska nie była taka zawodna to czemu nie? Teraz lepiej chyba nawet rowerem dojechać niż komunikacją miejską

Kos

Post autor: Kos » śr mar 27, 2019 11:59 pm

Ciężko byłoby zrezygnować z auta bo fakt faktem jest szybciej o jest normalniej. Auto to auto a z komunikacji miejskiej to już dawno nie korzystałem więc szczerze to nie wiem gdzie jest jakiś przystanek koło mojego domu. Może w ogóle nie ma? ;)

Tomek33

Post autor: Tomek33 » pt kwie 05, 2019 2:15 am

Jak się ma już auto wiele lat to się nie da przesiąść do miejskiej nawet na jeden dzień jest trudno. Jak się nie ma auto to nie ma wyboru i się jeździ ale szczerze wątpię czy się da polubić miejską po samochodzie

zen

Post autor: zen » pt kwie 05, 2019 5:37 pm

Chłopak mojej córki nie ma samochodu i tylko jeździ albo rowerem albo komunikacją miejską. Twierdzi że nie ma potrzeby by mieć samochód bo to nie eko i nie tanie. Może się kiedyś zmieni? Dziś młodzież jak w latach siedemdziesiątych ratowałaby planetę ;)

ODPOWIEDZ