Najlepsze samochody używane

Nie wiesz? Pytaj. Luźne tematy i dyskusje, niekoniecznie związane z tematyką forum. Wszystko to co się nie mieści w pozostałych działach.
piecdwajeden

Re: Najlepsze samochody używane

Post autor: piecdwajeden » wt lut 26, 2019 9:26 pm

Używane auto to dobrze jest kupić z tych lepszych czyli jakieś Audi albo mercedes. BMW akurat nie polecam bo wiem że ludzie co takie samochody kupują testują jest na max i eksploatują na max. Potem sprzedają jako 2 albo 3 właściciel a realnie to jakby auto miało z 20 właścicieli

Bafty

Post autor: Bafty » śr mar 20, 2019 12:34 am

Fivethe pisze:
sob sty 26, 2019 9:31 pm
Różnie się trafiało ale mnie się właśnie najlepszy trafił Golf i sprzedać też się udało bez kłopotów jak już miałem coś innego. Drugim samochodem który mi się w ogóle nie psuł był Punto 2 ale gorszy niż Golf
Tak może było kiedyś ale teraz nowe golfy to już nie to co dawniej i wcale nie jest tak że będzie to łatwo sprzedać i dostanie się dobrą cenę. Teraz wchodzi jakieś nowe Punto. Mnie się tym samochodem jeździło źle ale to nowe Punto to ma być jakieś cudo

Kos

Post autor: Kos » czw mar 28, 2019 12:12 am

Normalne że auta droższe będą lepsze jak są starsze od tych co sa tanie. Czyli jakieś Audi będzie lepsze od Dacii albo od Skody. Jak się ma okazję to lepiej kupić właśnie jakieś droższe auto używane nawet jak to auto jest starsze

Pytajnik

Post autor: Pytajnik » pt kwie 05, 2019 1:10 am

Astrom pisze:
wt lut 05, 2019 11:54 pm
Na pewno święta trójka :) Audi, BMW i Mercedes ale mazda to jest też bardzo dobre auto i warto kupić nawet używany samochód tej marki
Mazda nie do końca to jest dobre auto. Trzeba patrzeć na modele bo nie każdy model jest dobry lepiej wybrać ten model który ma dobre opinie

zen

Post autor: zen » pt kwie 05, 2019 5:42 pm

Najlepszy samochód używany to jest auto które nie ma za dużo na liczniku. Dobrze też jak właściciel albo właściciele poprzedni dbali i serwisowali a jak nie dbali to już z autem może być różnie

ODPOWIEDZ