Auto elektryczne czy hybryda?

Nie wiesz? Pytaj. Luźne tematy i dyskusje, niekoniecznie związane z tematyką forum. Wszystko to co się nie mieści w pozostałych działach.
Fivethe

Re: Auto elektryczne czy hybryda?

Post autor: Fivethe » ndz sty 27, 2019 1:28 am

aero pisze:
sob gru 15, 2018 8:11 pm
Kupować takie samochodu to by nie kupił. Wynajem długoterminowy czemu nie ale hybryda a nie elektryk bo co tylko po mieście będę jeździł? Dla mnie hybryda to auto bardziej uniwersalne więc hybryda wygrywa
Tyle że jak znajdziesz oferty na wynajem długoterminowy na hybrydę to gratuluje. Znalazłem ofertę na leasing Toyoty hybrydowej ale Toyotą nie interesuje się za bardzo

Megar

Post autor: Megar » ndz sty 27, 2019 9:21 pm

Wydaje mi się że my w Polsce słabo znamy samochody hybrydowe i boimy się że to będzie auto awaryjne i słabe a niekoniecznie tak będzie. Hybryda to może być samochód dużo lepszy niż elektryczny. Ja osobiście nie wyobrażam sobie elektrycznych samochodów poza miastem. Hybryda tak ale elektryczny będzie za mało dynamiczny poza miasto

Oko

Post autor: Oko » czw lut 21, 2019 10:27 pm

Jakbym miał wybierać dla siebie to pewnie auto elektryczne wygrało z hybrydą. Jeżdżę po mieście i nie za dużo więc nie mam ciśnień bo zawsze podładuję. Hybryda wypada w użyciu drożej niż samochód elektryczny

Kopry

Post autor: Kopry » pn lut 25, 2019 12:27 am

Teraz dużo się mówi o autach elektrycznych i wiele więcej niż o hybrydach. Ciężko powiedzieć co wybrać. Do miasta to oczywiście nie ma co się zastanawiać bo samochód elektryczny jest stworzony do miasta ale jak się już gdzieś tam jedzie dalej no to słaby zasięg. jak się robi sporo kilometrów dziennie to nie ma opcji na samochód elektryczny

piecdwajeden

Post autor: piecdwajeden » wt lut 26, 2019 9:18 pm

Dla mnie lepsza jest hybryda ale wiem że auto elektryczne na pewno będzie bardziej w przyszłości niż hybrydy. Mnie dziwi że stacje ładowania faktycznie dość szybko powstają. Problem tylko z ceną auta elektrycznego albo hybrydy

Bafty

Post autor: Bafty » śr mar 20, 2019 12:41 am

Teraz to auto elektryczne ma coraz większe zasięgi tak się chwalą że coraz lepiej i lepiej więc może jednak auto elektryczne jest lepsze? Tak patrząc na przyszłość

Kos

Post autor: Kos » czw mar 28, 2019 12:04 am

Chyba auto elektryczne ma większy sens teraz niż hybryda bo wiadomo że będzie się to rozwijać a hybryda nie wiadomo czy się nie przepłaca za takie auto

Tomek33

Post autor: Tomek33 » pt kwie 05, 2019 2:13 am

Jakbym miał kupować auto to bym już wolał kupić elektryczne niż hybrydę. Auto w hybrydzie za dużo kosztuje moim zdaniem

zen

Post autor: zen » pt kwie 05, 2019 5:40 pm

Hybryda w Polsce to raczej lepsze rozwiązanie bo jak auto elektryczne na jednym ładowaniu nie pociągnie nawet 100 km to znaczy że trzeba ładować gdzieś. A co jak nie ma gdzie? Zresztą nawet jak jest gdzie to cena ładowania będzie taka jak cena benzyny czyli nie oszczędzisz nic. Zastanawiam się jak w Polsce zamierzają się przebić z autami elektrycznymi jak to nie będzie oszczędne? No chyba że ci nawiedzeni ekolodzy będą namawiać i sami też kupować te auta będą

ODPOWIEDZ