Co jaki czas wymieniacie samochód?

Nie wiesz? Pytaj. Luźne tematy i dyskusje, niekoniecznie związane z tematyką forum. Wszystko to co się nie mieści w pozostałych działach.
Fivethe

Re: Co jaki czas wymieniacie samochód?

Post autor: Fivethe » ndz sty 27, 2019 12:01 am

Mam więcej niż jeden samochód więc jasne że auto wymieniam często. Nie trzymam złomu i albo sprzedam albo na złom :D

Gorke

Post autor: Gorke » ndz sty 27, 2019 7:06 pm

Teraz to samochód to nie jest jakieś dobro luksusowe więc jak się chce auto wymienić to nie ma problemu bo samochodów jest sporo na rynku czy to nowych czy używek

Megar

Post autor: Megar » ndz sty 27, 2019 8:26 pm

Pewnie że samochody to teraz nie luksusy i jedno auto to mało w rodzinie. Więc samochód wymieniam kiedy chcę wymienić a już nie wtedy kiedy muszę

manit

Post autor: manit » śr lut 20, 2019 12:00 am

Mnie się raz tak przytrafiło że wymieniłem auto 2 razy w ciągu roku. Nie spasowało mi pierwsze a mogłem okazyjnie sprzedać bez straty i kupić coś co mi bardziej pasuje. Nie straciłem więc wymieniłem szybko ale miałem fart bo jak się już kupi coś to nie jest hop siup to sprzedać i od razu mieć tez cos w dobrej cenie i dobrego

piecdwajeden

Post autor: piecdwajeden » wt lut 26, 2019 9:23 pm

Przeciętnie auto wymienia się co parę lat ale ja nie znam nikogo kto ma tylko jedno auto więc kupuje się auta częściej niż co parę lat. Jak kupujesz używane auto to nie bulisz tyle co za nowe to możesz sobie kilka kupić ;)

Bafty

Post autor: Bafty » śr mar 20, 2019 12:38 am

czoowiek pisze:
czw sty 24, 2019 12:50 am
ja lubię zmieniać auta więc nie dłużej trzymam niż 5 lat. Zawsze u mnie stoją 2-3 auta więc nie ma tragedii
Tyle że jak ma się kilka aut to trzeba za wszystkie płacić ubezpieczenie a to nie zawsze jest fajne ;) Dlatego ludzie coraz częściej szukają czegoś co jest dobre wszędzie bo kto chce tyle bulić ubezpieczycielowi?

Kos

Post autor: Kos » czw mar 28, 2019 12:08 am

najlepiej to się pozbyć starych aut i wziąć w leasing albo kupić nowe i po 3 latach wymienić na inne nowe. Nie wiem dlaczego ludzi chcą mieć stare jak mogą łatwo mieć nowe auto i wcale nie jest to jakoś wiele droższe jak się tak zrobi wyliczenie dokładnie

Pytajnik

Post autor: Pytajnik » pt kwie 05, 2019 1:13 am

Razs pisze:
wt sty 22, 2019 1:32 am
Jak auto kupisz nowe to pojeździsz tak z 10 lat a jak auto ma juz na liczniku 13 lat i sporo km to pojeździsz 2-3 lata i samochodowi nie dajesz więcej czasu tylko sprzedajesz póki da się tym autem jeszcze jechać. Jak samochód porządny ale mocno używany to te 2-3 lata to jest dużo
Auto które ma 13 lat to faktycznie szybko trzeba zmienić póki jest na chodzie ale to też jest kwestia modelu jaki się wybierze. Ja mam kumpla który robi sporo przeróbek i ma raczej stare auta. Zawsze jakieś auto jeździ a inne stoi ale nie ma tak że auta wszystkie stoją a on nowego samochodu nie ma

zen

Post autor: zen » pt kwie 05, 2019 5:41 pm

gizmo pisze:
czw sty 17, 2019 11:39 pm
Teraz jak widzę oferty leasingu i wiem że mogę sobie pozwolić na zmiany to pewnie będę zmieniać co 3 lata póki mogę. Po co mam jeździć starymi albo gromadzić na podjeździe wraki, których nikt mi nie kupi?
W leasingu to warto auto wymieniać bo najbardziej się opłaca jak dużo korzystasz. Zawsze nowe to nowe auto a już im starszy samochód tym gorzej

ODPOWIEDZ