Komu wynajem długoterminowy najbardziej się opłaca?

glock

Komu wynajem długoterminowy najbardziej się opłaca?

Post autor: glock » pt lis 09, 2018 6:59 pm

Dla kogo wynajem długoterminowy jest najbardziej korzystny? Komu się to najbardziej opłaca?

Aurek

Re: Komu wynajem długoterminowy najbardziej się opłaca?

Post autor: Aurek » śr lis 14, 2018 1:08 am

Wynajem długoterminowy opłaca się jak nie jeździsz za dużo jak potrzebujesz dobrego i drogiego auta jak chcesz auta zmieniać jak nie planujesz aut wykupować jak nie chcesz płacić opłat wstępnych

kilo

Post autor: kilo » czw lis 15, 2018 1:25 am

Opłaca ci się wynajem długoterminowy jak nie masz za dużo wyjazdów jak potrzebujesz auta do jakiś spotkań na mieście z wymagającymi klientami to wtedy masz auto jak garnitur dobre buty laptop i inne rzeczy związane ze statusem. Może w niektórych zawodach jest to bez sensu ale w moim ma sens więc wynajem długoterminowy mnie akurat interesuje. Tym bardziej że jakoś do samochodu nie mam sentymentu i nie musze mieć kupionego

klonek

Post autor: klonek » pt lis 16, 2018 11:45 pm

Coś pewnie w wynajmie długoterminowym się zmieni bo na pewno co niektórzy zrezygnują teraz z leasingu. Ja się tam zawsze dziwię ludziom jak biorą leasing i nie jeżdżą bo mają inny wóz w leasingu. No jak nie jeżdżą autem to mogą tak samo brać w wynajem długoterminowy

Uczciwy

Post autor: Uczciwy » ndz lis 18, 2018 9:57 pm

Na pewno wynajem długoterminowy opłaca się tym co nie chcą mieć problemów jeszcze z autem. jak tu coś się z samochodem dzieje to dostaniesz zastępczy. To jest właściwie jedyna przewaga wynajmu długoterminowego na leasingiem

korab

Post autor: korab » wt gru 11, 2018 1:54 am

Nie zgadzam się że wynajem długoterminowy opłaca się tylko jak nie jeździsz dużo. To zależy od umowy i od tego jak się rozlicza. Trzeba takie rzeczy z księgowym omawiać to wam powie co się bardziej opłaca bo ja bym nie ryzykował z przesądzaniem co się komu opłaca

Cichy28

Post autor: Cichy28 » ndz gru 16, 2018 9:45 pm

Opłaca się jak nie jeździsz dużo a jak jeździsz dużo to raczej myśl o leasingu. Wynajem długoterminowy zakłada że nie jeździsz dużo ale potrzebujesz z różnych przyczyn samochodu zawsze na chodzie zawsze gotowego do użycia i zawsze chcesz mieć samochód nowy

Oko

Post autor: Oko » pn sty 21, 2019 9:42 pm

Jak się nie jeździ za dużo to na pewno wynajem długoterminowy bardziej się opłaca niż leasing ale jak masz trasy to leasing na pewno będzie lepszy. No chyba że coś się zmieniło i są większe limity w wynajmie długoterminowym

Pascal

Post autor: Pascal » pn sty 21, 2019 10:34 pm

Wynajem długoterminowy to na pewno nie jest coś co się często bierze. Prędzej samochód leasing

Stary

Post autor: Stary » śr lut 27, 2019 12:12 am

korab pisze:
wt gru 11, 2018 1:54 am
Nie zgadzam się że wynajem długoterminowy opłaca się tylko jak nie jeździsz dużo. To zależy od umowy i od tego jak się rozlicza. Trzeba takie rzeczy z księgowym omawiać to wam powie co się bardziej opłaca bo ja bym nie ryzykował z przesądzaniem co się komu opłaca
Też myślę że każdy musi sobie sam obliczyć a poza tym jak bierzesz wynajem długoterminowy to możesz też negocjować ilość przejechanych kilometrów. Co prawda rata będzie pewnie większa ale trzeb porównać z ratą na leasing auta

ODPOWIEDZ