Wynajem czy leasing? Co ci się bardziej opłaca?

Korba

Re: Wynajem czy leasing? Co ci się bardziej opłaca?

Post autor: Korba » śr gru 19, 2018 1:45 am

Jak dużo się jeździ to nie polecam wynajmu długoterminowego

Pascal

Post autor: Pascal » pn sty 21, 2019 10:33 pm

Wynajem długoterminowy to coś czego jeszcze nie próbowałem a leasing często na auto był w moim przypadku brany. Nie wiem czy wynajem długoterminowy się opłaca ale na pewno samochód w leasing w firmie to jest dobry pomysł i polecam

Predo

Post autor: Predo » pn sty 21, 2019 11:40 pm

Moim zdaniem leasing bardziej jest elastyczny i auto w leasing dostaniesz łatwiej i warunki na samochód lepsze

Stary

Post autor: Stary » śr lut 27, 2019 12:10 am

Korba pisze:
śr gru 19, 2018 1:45 am
Jak dużo się jeździ to nie polecam wynajmu długoterminowego
Niekoniecznie się nie opłaca bo czasem te limity kilometrów są duże. Nie opłaca się tym którzy naprawdę robią sporo kilometrów miesięcznie ale nie masz bardzo wysokich przebiegów miesięcznie a zwykle tak jest w mieście to właśnie uważam że wynajem długoterminowy bardziej się opłaca niż leasing

Sztos

Post autor: Sztos » pt kwie 05, 2019 12:34 pm

Kazik1 pisze:
pn paź 01, 2018 11:30 am
Na to pytanie nie ma prostej jednoznacznej odpowiedzi. Jedno i drugie rozwiązanie ma swoje wady i zalety.
Np. w leasingu nie masz określonego limity kilometrów, a w wynajmie płacisz jeśli przejechałeś więcej niż założyłeś.
W wynajmie można finansować tylko nowe środki trwałe. Leasing dopuszcza rzeczy używane.
Leasing dopuszcza rzeczy używane ale w praktyce nie wiem czy się leasing na używane auto tak łatwo dostanie. Prędzej na jakiś specjalistyczny sprzęt. Auto raczej chcą dać nowe a nie używane bo to jest ryzyko finansowe zawsze

ODPOWIEDZ