Jakie firmy mają najlepsze oferty leasingu dla różnych grup?

gutek

Jakie firmy mają najlepsze oferty leasingu dla różnych grup?

Post autor: gutek » czw wrz 27, 2018 11:04 pm

Szukam dobrej oferty leasingu dla kogoś kto nie ma stałej pracy i stałych dochodów udokumentowanych umowami. Ma jednak dochody umożliwiające spłaty rat leasingowych.

Kazik1

Re: Jakie firmy mają najlepsze oferty leasingu dla różnych grup?

Post autor: Kazik1 » pt wrz 28, 2018 12:01 pm

Będzie ciężko. Zwykle firmy leasingowe oczekują od leasingobiorcy historii podatkowej (prowadzenie firmy), mniejsze ryzyko. Jeśli znajdziesz taką firmę, to będzie raty będą wyższe niż normalnie.

Jeździec

Post autor: Jeździec » pt wrz 28, 2018 12:27 pm

ale może człowiek liczy się z tym, że raty będą wyższe, a pomimo to chce wziąć ten leasing,
a ponadto co znaczy wyższe, 2 x wyższe? pewnie nie, pewnie, jakieś 3% więcej za ryzyko...

Widok

Post autor: Widok » ndz wrz 30, 2018 2:11 am

Znajoma jest freelancerem i dostała leasing. Dla firmy liczyło się to że ma stałe wpływy na kont i te wpływy są od roku i ponoć to wszystko co chcieli wiedzieć.

Jeździec

Post autor: Jeździec » pn paź 01, 2018 10:46 am

Wiadomo, że należy mieć jakieś dochody, żeby dostać finansowanie, tak w przypadku leasingu, jak w przypadku najmu. Może nie być to wpływ duży, ale musi być. W końcu to nie kredyt mieszkaniowy :-D

Jeździec

Post autor: Jeździec » pn paź 01, 2018 10:48 am

Są też firmy, jak już pisałem, które dają finansowanie, ale na gorszych warunkach dla osób, które gdzie indziej miałyby trudności.

OSkar

Post autor: OSkar » pt paź 05, 2018 1:56 am

Każdy chce zarobić ale trzeba też myśleć o tym że ci co dają kredyt czy leasing też są kontrolowani i nie mogą każdemu kto tylko chce dać leasingu czy kredytu.

hejdo

Post autor: hejdo » czw lis 22, 2018 9:05 pm

Najlepsze oferty leasingu znaczy najtańsze dostaniesz u dealera i w banku. W banku jak w banku leasing wygląda tak że mocno trzepią papiery patrzą ile już masz kredytów i na przykład jak masz dom w kredycie to możesz już leasingu na drogie auto nie dostać.

Pascal

Post autor: Pascal » pn sty 21, 2019 11:05 pm

Jak do tej pory to leasing bez problemów można było brać w getin i nawet fajne auto dostać w dobrej cenie i przy takich średnich dochodach. Oni byli najbardziej elastyczni. Ale ponoć łatwiej wynajem długoterminowy dostać na samochód niż zdobyć leasing bo mniej się sprawdza

Paklor33

Post autor: Paklor33 » ndz sty 27, 2019 11:39 pm

Już Getin to jest chyba trup nie wiem kto będzie w końcu właścicielem ciężko się zorientować co tam się dzieje a już raz byłem w sytuacji że jako klienta po prostu przekazano mnie do innego banku i miałem z tym bankiem problemy

ODPOWIEDZ