Samochód po leasingu lub wynajmie długoterminowym - warto czy nie warto kupić

Internet o leasingu, wynajmie i kredytach – ciekawe artykuły i newsy, które można znaleźć w Internecie na temat leasingu wynajmu i kredytów. Widzisz coś ciekawego? Podziel się linkiem z użytkownikami Forum.
Ivan

Re: Samochód po leasingu lub wynajmie długoterminowym - warto czy nie warto kupić

Post autor: Ivan » pn lut 18, 2019 11:15 pm

Cięzkie pytanie bo wiadomo jak są eksploatowane te auta z floty. Może teraz jest już trochę lepiej bo ponoć ten co daje leasing ma rzeczoznawcę który po zakończeniu leasingu ocenia stan i firma buli jak pracownik nie szanował auta ale co z tego dla nowego właściciela takiego wysłużonego auta? Też nie można ufać cudzym rzeczoznawcą i brać trzeba własnego a biorąc te wszystkie problemy lepiej już brać nowy w leasing ;)

piecdwajeden

Re: Samochód po leasingu lub wynajmie długoterminowym - warto czy nie warto kupić

Post autor: piecdwajeden » wt lut 26, 2019 9:48 pm

No a jak sobie radzicie jak czytacie komentarze że auto po leasingu to jest już zuzyte auto i nie ma co się za takimi ofertami rozglądać? Czy to jest prawda?

Rob

Post autor: Rob » czw mar 14, 2019 11:53 pm

Ja oddaję auto w bardzo dobrym stanie także po mnie kupić warto ;) Nie wiem wiem jak po innych użytkownikach ale pewnie jak ktoś sporo jeździł to auto ma w średnim stanie. Jeśli firma ma nieodpowiedzialnych pracowników to na pewno o auta nie dbają i taki samochód po leasingu jest gorszy niż na przykład samochód kogoś takiego jak jak.

ODPOWIEDZ