Czy twoje auto bezkluczykowe jest bezpieczne?

Internet o leasingu, wynajmie i kredytach – ciekawe artykuły i newsy, które można znaleźć w Internecie na temat leasingu wynajmu i kredytów. Widzisz coś ciekawego? Podziel się linkiem z użytkownikami Forum.
Marta Okoń

Czy twoje auto bezkluczykowe jest bezpieczne?

Post autor: Marta Okoń » pt lis 09, 2018 1:49 pm

Ciekawostka dla osób posiadających auta bezkluczykowe. Zachęcam do zapoznania się z tym tekstem, który pokazuje, że właściciele aut bezkluczykowych nie są w stanie uniknąć hakera - złodzieja, ale mogą uniemożliwić mu kradzież samochodu w prosty sposób:

glock

Re: Czy twoje auto bezkluczykowe jest bezpieczne?

Post autor: glock » pt lis 09, 2018 6:44 pm

No to niektórzy na pewno się zdziwią że nawet auto bez tej starej stacyjki można im ukraść ale ludzie czasem myślą że są tak bezpieczni a złodzieje samochodów to są coraz bardziej przedsiębiorczy

Wan2017

Post autor: Wan2017 » ndz lis 11, 2018 7:15 pm

Haker to dziś ukradnie wszystko :D Ale żeby haker kradł auto? Trochę dziwne. Nie wiedziałem że doczekam czasów kiedy samochód będzie mógł ukraść jakiś haker

OSkar

Post autor: OSkar » śr lis 14, 2018 10:22 pm

No tak bezpieczne auto bez kluczyka :lol: No to teraz żadne auto bezpieczne nie jest :lol: Chociaż mój znajomy zrobił sobie w aucie 2 stacyjki ale to był taki jego patent bo potem miał z tym jakieś problemy. Sam myślałem żeby w samochodzie zrobić 2 stacyjki ale jak to ma nie działać to po co

Max77

Post autor: Max77 » czw lis 15, 2018 8:15 pm

Auto jest tylko wtedy bezpieczne jak nie jest popularne. Przecież kradną auto na jakiś klucz. Muszą to auto sprzedać więc każdego na pewno nie kradną tylko takie auto co będzie na nie żyd

Wozik

Post autor: Wozik » ndz lis 18, 2018 6:28 pm

No ale patrzcie jakie mamy czasy. Dziś haker kradnie auto. Kiedyś haker był tylko od internetu a teraz hakera spotkasz na drodze jak kradnie ci auto :lol: Zawsze myślałem że haker to się sprzed komputera nie rusza i autem na pewno nie jeździ

Astrom

Post autor: Astrom » śr lut 06, 2019 12:01 am

Teraz dużo się słyszy że łatwo takie bezkluczykowe auto ukraść i że wcale to nie są bezpieczne auta więc nie wiem co to za wygoda jak auto nie ma kluczyka. A reklama tego wielka

Benet

Post autor: Benet » ndz lut 17, 2019 11:48 pm

Ludzie nie znają się na nowych technologiach. Nie rozumieją więc myślą że to coś jak magia ale to nie jest magia. Klucze da się łamać a do systemów da się włamać. Auto bezkluczykowe jest łatwiej używać ale nie znaczy że takiego auta się nie ukradnie. Jak najbardziej te samochody można ukraść i ja się raczej temu nie dziwię

Quake

Post autor: Quake » śr kwie 03, 2019 12:43 am

Co drugi dzień jakieś takie teksty czytam w internecie ostrzegające przed tymi autami bezkluczykowymi. Ponoć takie auto łatwiej ukraść niż zwyczajne. Nie wiem czy to prawda ale mnie się zdaje że w Polsce to tyle hakerów nie ma. Może gdzieś na świecie tak ale u nas chyba nie

Sztos

Post autor: Sztos » pt kwie 05, 2019 12:24 pm

Dojdzie do tego że się okaże że te bezkluczykowe auto jest najłatwiej ukraść i wtedy ci co się tak chwalili że ich auta ukraść się nie da będą sobie pluć w brodę że kupili. No chyba że wymyśla na te auta jakieś nowe zabezpieczenia chociaż nie wiem czy dobry haker nie da sobie ze wszystkim rady

ODPOWIEDZ